SPOSOBY LECZENIA NOWOTWORÓW


Czy przy pomocy suplementów diety można wyleczyć raka?

Tak!


Oto krótki film, w którym lekarz odpowiada na to pytanie

                                 

„Lekarstwo na raka zostało wynalezione! …w 1928 roku!
Poniżej znajdziecie film w kilku częściach o terapii, którą nazwać można Świętym Graalem leczenia nowotworów.

       Ale nie tylko.
Terapia ta, z powodzeniem leczy 57 innych schorzeń, z których wiele uznano za “nieuleczalne”. Rak, choroby serca,  nadciśnienie, cukrzyca, migreny, reumatyczne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, depresje, uzależnienie od narkotyków, gruźlica, zespół przewlekłego zmęczenia, czy
osteoporoza, to tylko niektóre z nich.


Na czym polega terapia? Konwencjonalna zachodnia medycyna “leczy” wszystko środkami chemicznymi, które często nie powodują poprawy, a zwykle jedynie zatruwają dodatkowo organizm.
Musi się on wtedy oprócz walki z chorobą zmagać z usuwaniem trujących chemikaliów. W przeciwieństwie do standardowej medycyny, terapia Gersona zapewnia ciału odpowiednie warunki, w których ma ono okazję wyleczyć się samo. 

Dostarcza się mu potężną dawkę naturalnych substancji odżywczych w postaci świeżych soków,a z drugiej (dosłownie ) strony oczyszcza się organizm ze wszelkich toksyn robiąc lewatywy z organicznej kawy. Oglądając film, niechybnie dochodzimy do wniosku, iż standardowa medycyna i stojące za nią potężne multimiliardowe koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane terapiami, które faktycznie działają, a co gorsza zaangażowane są czynnie w ich zwalczanie. Liczą się bowiem zyski, a na te przy terapii Gersona trudno liczyć, gdyż każdy w zaciszu domowym może leczyć się sam używając powszechnie dostępnych warzyw, owoców i kawy. Dr Gerson do lat 50′ XX wieku wyleczył wiele tysięcy osób, a wyniki swoich badań przedstawił przed rządową komisją Stanów Zjednoczonych. Sprawę wyciszono. Dr Gerson zdążył opublikować wyniki swoich badań przed śmiercią.

                                                  Jak łatwo się domyślić, został zamordowany”

Niestety w dzisiejszych czasach dostęp do owoców, które nie zawierają żadnej chemii jest prawie niemożliwy, ponieważ najczęściej dostępne są owoce z dużych plantacji, a to się niestety wiąże z tym, że tam używa się dużo chemii do oprysków. Można też korzystać z owoców z własnego ogródka oddalonego od zanieczyszceń typu spaliny samochodów czy też dym z komina, choć mimo takich dodatków są bardziej wartościowe niż te z dużych plantacji. No i jeszcze jeden problem to powinniśmy mieć kilkanaście różnych rodzaji owoców co też nie zawsze jest możliwe w przydomowych ogródach z racji ich małych rozmiarów. Możma też jeszcze spożywać owoce z plantacji ekologicznych, ale niestety jest ich u nas niewiele, a owoce są wtedy dość drogie.

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam firma MonaVie z rewelacyjnym już gotowym   sokiem . 

 ACTIVE  LIFE 2010   Waldemar Grzelak  e-mail: waldek@intrux.pl    tel:. 602 280 630
i