JAK ZACZĄĆ


ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z MONAVIE PO WSTĘPNYM  ZAPOZNANIU SIĘ 

MUSISZ ZACZĄĆ OD REJESTRACJI W SYSTEMIEJeśli zdecydujesz się na rejestrację za naszym pośrednictwem masz pewność, że zbudujesz swój nowy biznes w sposób prawidłowy i przy wsparciu osób posiadających praktyczną wiedzę z dziedziny Multi Level Marketingu (MLM).

*Skontaktuj się z nami drogą mailową  waldek@intrux.pl  lub telefonicznie pod numerem tel. 602280630, a my  zaprosimy Cię  na szkolenie lub zorganizujemy spotkanie u Ciebie i przeprowadzimy przez proces rejestracji.

*P
okażemy jak zrobić prawidłową listę kontaktów, na których zbudujesz swój biznes.


*D
owiesz się także jak spowodować, aby Twoja lista kontaktów stale się rozwijała i ciągle rozbudowywała Twój biznes.


*N
auczysz się jak zapraszać do Twojego biznesu nowe osoby tak, aby nie zrazić ich do siebie.


*P
rzekażemy Ci wiedzę jak zbudować stale powiększającą się strukturę Twoich współpracowników.


*D
owiesz się jak efektywnie wykorzystać bezpłatne narzędzia marketingowe dostępne dla dystrybutorów MONAVIE.


*P
rzeprowadzi Cię ona przez system dziesięciu kroków, na którym opierają się wszyscy dystrybutorzy MonaVie na całym świecie, które firma udostępnia również za darmo.
Firma MonaVie działa w systemie binarnym, czyli budujemy tylko dwie organizacje tzw ; (dwie nogi).
Rejestrując się do firmy wchodzisz do jednej z nóg osoby,która wprowadza Cię do biznesu tzw. Twojego Sponsora, który dalej będzie rejestrować pod Ciebie kolejnych swoich współpracowników.


Z chwilą rejestracji, Ty także będziesz budować swoje dwie nogi, z czego jedna będzie tworzona przy udziale Twojego Sponsora jak i innych Aplainów będących w strukturze ponad Tobą. Z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że jedna z Twoich organizacji będzie rozwijać się szybciej dzięki osobom będącym nad Tobą, więc Ty będziesz skupiał się w przyszłości na rozbudowie tylko jednej z nóg.

Na samym początku jednak bez względy na wielkość i szybkość rozwoju nogi sponsorskiej, będziesz rejestrował swoich współpracowników raz w jednej organizacji, raz w drugiej. Takie postępowanie zapewni na przyszłość stabilność Twojego biznesu.Firma MonaVie posiada jeden z najbardziej lukratywnych planów marketingowych na rynku MLM. By w pełni wykorzystać walory tego planu nauczymy Cię jak stosować go w praktyce, aby przyniósł on Tobie maksymalnie duże korzyści finansowe. Plan ten opiera się na systemie binarnym tzn. każdy dystrybutor buduje tylko dwie organizacje. Dzięki temu istnieje wspólnota interesów setek osób, czyli dystrybutorzy nie konkurują pomiędzy sobą tylko współpracują, gdyż twój sukces to również sukces setek czy nawet tysięcy innych dystrybutorów.

Rezultaty finansowe firmy MonaVie, tempo wzrostu sprzedaży oraz ogromny wzrost stale rejestrujących się nowych współpracowników świadczą o tym, że udało się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego w branży w MLM.
MonaVie ma szansę stać się Liderem na światowym rynku MLM, a Ty razem z nią możesz stać się Liderem swojego zespołu. Wielu doświadczonych Liderów Marketingu Sieciowego już dawno rozpoznało fenomen MonaVie i zrezygnowało ze współpracy z konkurencyjnymi firmami przechodząc do MonaVie.
 

Wykorzystaj swoją szansę na zdobycie WOLNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI FINASOWEJ.

   ACTIVE  LIFE 2010   Waldemar Grzelak  e-mail: waldek@intrux.pl    tel:. 602 280 630
i